O FIRMIE

Firma Tartak „Stefan” istnieje od 1996 roku, zajmujemy się produkcją tartaczną i przetwórstwem drewna. Jesteśmy pierwszą firmą na rynku polskim, specjalizującą się w termicznej modyfikacji drewna, od ponad 10lat. W ciągu tego okresu nabyliśmy dużego doświadczenia, z którego dzisiaj korzystamy poddając modyfikacji termicznej nowe gatunki drewna.

Współpracujemy z firmami z branży meblarskiej, podłogowej i budowlanej. We współpracy z biurami architektonicznymi realizujemy nietypowe zamówienia i projekty. Potrafimy sprostać wysokim wymaganiom w sposób solidny, fachowy i terminowy.
Stosując innowacyjną technologię modyfikacji termicznej drewna produkujemy:
  • deskę tarasową z jesionu thermo, buku thermo, dębu thermo i sosny thermo
  • deskę elewacyjną z jesionu thermo, sosny thermo, świerku thermo i cedru
    kanadyjskiego WRC
  • deskę podłogową z jesionu thermo i dębu thermo
  • drewniane płytki i maty tarasowe do zastosowania na zewnątrz i do wewnątrz
    budynków

Celem naszej firmy jest dostarczenie najwyższej jakości produktów. Nasze wyroby spełniają szereg norm branżowych, europejskich i światowych

01.

Certyfikat produktu FSC®

Logo FSC® umieszczone na naszych produktach gwarantuje, że surowiec użyty do ich wyrobu pochodzi z lasów certyfikowanych zgodnie z najwyższymi światowymi standardami ochrony środowiska (Cert. no. NC-COC-016233).

02.

ITD

Certyfikat produktu ITD na zgodność z wymaganiami normy europejskiej CEN/TS 15679:2007 Drewno modyfikowane termicznie – Definicje i charakterystyki.

 

03.

CE

Europejski certyfikat jakości CE. THERMO-DREWNO jest zastrzeżonym znakiem towarowym produkowanych przez nas wyrobów i świadczonych usług.